III BAL DOBROCZYNNY

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na Trzeci Dobroczynny Bal organizowany w ramach projektu “Spragnieni Piękna”.

Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest “Kolor”. Specjalnie na to wydarzenie trzydaniową kolację przygotują Kręgliccy, a niezwykły wieczór umili Państwu muzyka grana na żywo. W programie zaplanowaliśmy pokazy taneczne przygotowane przez “Dansinn by Malitowski”. Ważnym punktem wieczoru będzie aukcja dobroczynna, podczas której będzie można wylicytować unikatowe dzieła wybitnych współczesnych artystów. Ponadto podczas Balu będą mogli Państwo wesprzeć finansowo renowację obrazu “Bitwa pod Orszą” malarza z kręgu Lucasa Cranacha Starszego – unikatowego dzieła znajdującego się w zbiorach MNW.

Dochód z projektu “Spragnieni Piękna” zostanie przekazany na rzecz Muzeum Narodowego w Warszawie. W tym roku celem zbiórki środków jest wykup depozytów.

Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o kontakt mailowy. Mamy ostatnie miejsca. spragnienipiekna@przyjacielemnw.pl

 

“Spragnieni Piękna” to dobroczynny projekt Stowarzyszenia Przyjaciele MNW wspierający Muzeum Narodowe w Warszawie. Składają się na niego pokaz mody i bal, podczas których odbywają się aukcje sukni wieczorowych i dzieł sztuki, z których dochód przekazywany jest na rzecz MNW. Wydarzenia te mają na celu stworzenie pomostu między sztuką a filantropią, między artyzmem a dobroczynnością.

POPRZEDNIA EDYCJA BALU DOBROCZYNNEGO